Álláslehetőségek

Munkakörök megnevezése: Raktáros, összeszerelő munkatárs, szerviztechnikus, fejlesztő mérnök

Feladat: Raktárkezelés, kimenő, bejövő áruk rögzítése, összeszerelés.

Alapvető elvárások, munkaköröknek megfelelően

- raktározási, készletgazdálkodási, logisztkai gyakorlat
- magas fokú számítástechnikai és elektronikai ismeretek
- javítási, szervizelési, forrasztási gyakorlat
- közép szintű angol nyelvtudás
- székesfehérvári vagy környéki lakhely
Mechanic-Cartoon.jpg
Személyiség

- kreatív, innovatív, ötletekkel teli
- jó problémamegoldó, terhelhető
- képes az önálló munkavégzésre
- megbízható, becsületes
- dinamikus, fiatalos, tele energiával

A munkavégzés helye

Székesfehérvár, a cég telephelye

Amit kínálunk

- stabil céges háttér (10 éves múlt)
- fiatal, lendületes, motivált csapat
- bejelentett munka, versenyképes fizetés

Kezdés: Akár azonnal is.

A megpályázni kívánt munkakör megjelölésével, fényképes szakmai önéletrajzzal, az info@agrogazda.hu e-mail címen!

Ha tetszett a hír oszd meg ismerőseiddel!

Agrogazda.hu mérőműszerek Kft.

Pályázat